page-header

Streaming dla przedszkoli i żłobków

OFERTA
Dla Przedszkoli i żłobków
Streaming
Podgląd dla rodzica
97

netto / m-c

  • Full HD 1080p
  • Panel logowania dla rodzica
  • Zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem
  • Transmisja z wykorzystaniem serwerów zlokalizowanych w Polsce
  • Zgodne z RODO

Zamów

background

Zmierzając ku aktualnym oczekiwaniom rodziców oraz mając na uwadze rzeczywiste trendy rynkowe, pragniemy przedstawić Państwu innowacyjną ofertę live streamingu przedszkoli i żłobków z wykorzystaniem naszych kamer i serwerów znajdujących się w Polsce, oferując 100%-owe bezpieczeństwo,
a jednocześnie zapewniając najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Oferta LIVE STREAMING, polega na świadczeniu kompleksowej usługi realizacji transmisji online z placówki przedszkola lub żłobka, zapewniając transmisję obrazu w czasie rzeczywistym, oferując przy tym w pełni bezpieczny system autoryzowanego dostępu do kamery.

Informacje o ofercie LIVE STREAMING:

  • Live Streaming – to profesjonalna transmisja na żywo z placówki przedszkola lub żłobka, podgląd obrazu z kamery dostępny będzie online w Inernecie, w jakości Full HD 1080p, z wykorzystaniem naszych kamer i serwerów dostępnych w Polsce, oferujemy możliwość oglądania video z kamery w czasie rzeczywistym, na dowolnej przeglądarce internetowej oraz na komputerze i telefonie.
  • Autoryzowany dostęp – zapewniamy Państwu 100%-owe bezpieczeństwo podczas transmisji online, informujemy iż posiadamy w pełni bezpieczny i funkcjonalny system autoryzowanego dostępu do kamery, logowanie się do kamery przebiegać będzie przy użyciu loginu i hasła wcześniej stworzonego i autoryzowanego konta rodzica.
  • RODO – w 100% spełniamy wymagania o Ochronie Danych Osobowych, umowy powierzenia i przetwarzania danych osobowych podpisywane bezpośrednio z naszą firmą, wszystkie materiały zgromadzone na naszych serwerach posiadają odpowiednie zabezpieczenia, a dostęp do nich posiadają jedynie osoby do tego uprawnione.

Świadczona przez nas usługa ma na celu stworzenie wygodnej strefy dla rodzica, umożliwiającej podgląd swojego dziecka na żywo z placówki przedszkola/żłobka. Dzięki aplikacji rodzic będzie miał możliwość oglądania swojego dziecka w każdym momencie, na stronie internetowej WWW z wyłącznym dostępem do obrazu z kamery IP.

Oferta LIVE STREAMING pomoże Państwu w promocji placówki przedszkola lub żłobka, dając rodzicom możliwość podglądu zachowania się dziecka w otoczeniu rówieśników, a także usługa ta zapewni Państwu rzetelność wykonywanej pracy.

Back to top of page